Doutník EL Gusto Del Productor 35x5 1/2, (rustikální doutník)

50

25

600 Kč

Počet ks:

Popis produktu

Ručně dělané doutníky El Gusto Del Productor jsou pouze z Dominikánského tabáku bez použití forem a rolovacího zařízení.Plná chuť,příjemně dřevitý s bohatým dýmem.

ElGusto Del Productor s rozměry 35x5 1/2" se dá velikostně zařadit mezi Petit Corony.Jedná se o doutník výrazně nepravidelného těla.Jeho hrbolatý nepravidelný tvar je podtržen velmi pevným tmavě hnědým listem barvy Colorádo s výrazným žilkováním.Celek působí rustikálním až hrubým dojmem.Za studena málo výrazné tabákové aroma,po zapálení zesílí a vyplní celou místnost výrazně zemitým a štiplavým aroma.Drsná zemitá chuť má výrazně nahořklý charakter.Ač El Gusto Del Productor patří k drsnějším doutníkům je jeho silná chuť až nečekaně lahodná.

Pravidelné,bezproblémové hoření a pevný šedý až světlešedý popel by pak mohli být inspirací pro mnoho jiných doutníků,,vyšší třídy".Hustý štiplavý dým,je pak u takového doutníků samozřejmostí.

El Gusto Del Productor je silný ,drsný doutník absolutně bez příkras,který každý kuřák neocení.Přesto jej každému doutníkovému nadšenci doporučujeme,aby jej aspoň okusil.Pro ty ,co již mají podobné doutníky v oblibě bude El Gusto Del Productor jasnou volbou.

Informace

Délka: 15 cm
Průměr: 1,4 cm
Prstýnek: 4,3 cm
Země původu: Dominikánská republika

Doprava nad
3000 Kč ZDARMA

Nejširší sortiment
Dominikánských doutníků

Veškeré doutníky
vyráběné ručně z přírodního tabáku

Nakupovat v našem obchodě mohou pouze zákazníci, kteří dosáhli 18-ti a více let.

Doutníky M&L Cigars Tamboril

Podle zákona musíte před vstupem do tohoto eshopu prokázat svůj věk.

Vyplňte své datum narození

Měsíc a rok narození:

Měsíc nebo rok narození nebyl správně vyplněn!