Doutník Figurado 2000 Nuňez, Masos

Výrobce: Don $ Dinero

--- NEDEFINOVÁNO ---

Popis produktu

Habano Nuňez Figurado Habano 2000 je mírně větším zástupcem tvaru Perfekto. Rozměry 50x6 1/3 "jsou míry, kterých dosahují špíše Torpeda. Krásně stavěné Perfekto s mohutným pečlivě vázaným tělem, které je u hlavy a stejně tak u paty zakončeno ostře kuželovou čepičkou. Ta je u paty zařízlá na průměr 4mm pro snažší zapálení. Použité tabákové listy jsou vysoké kvality a ve spojení s výtečným zpracováním celého tabákového smotku, dávají doutníku přímo vynikající vlastnosti. Široce známý krycí list Habano 2000 středního žilkování a olejnatosti je vláčný, ale zachovává si obstojnou pevnost. Jeho barevný odstín Colorádo dává doutníku oku lahodící vzezření.

Za studena jemně kořeněné tabákové aroma doplňují tóny kůže, kávy a cedru. Po zapálení převládají kořeněné tóny kávy a kůže, které postupně přecházejí ve výrazně dřevitou vůni cedru. Z počátku nahořklou chuť kůže a hořkých mandlí postupem času doplňují kořeněné tóny kávy, které v poslední třetině doplní nasládlé chutě cedru a pečeného masa. Mohutná oblaka šedo-modrého lehce štiplavého dýmu jsou pak vlastností, která k takovému doutníku zkrátka patří. Světle šedý velice pevný popel je již jen potvrzením kvalit doutníku.

Habano Nuňez Figurádo Habano 2000 je doutníkem jehož všechny vlastnosti vytvářejí jeden dokonalý celek.Velmi dobré zpracování , kvalitní použité tabákové listy, lákavý vzhled i přiznivá cena z něj dělají doutník, který se skvěle hodí, jak ke klidnému večernímu rozjímání u krbu, tak i společenské akci.

Informace

Délka: 16 cm
Průměr: 2 cm
Prstýnek: 6,3 cm
Země původu: Dominikánská republika

Doprava nad
3000 Kč ZDARMA

Nejširší sortiment
Dominikánských doutníků

Veškeré doutníky
vyráběné ručně z přírodního tabáku

Nakupovat v našem obchodě mohou pouze zákazníci, kteří dosáhli 18-ti a více let.

Doutníky M&L Cigars Tamboril

Podle zákona musíte před vstupem do tohoto eshopu prokázat svůj věk.

Vyplňte své datum narození

Měsíc a rok narození:

Měsíc nebo rok narození nebyl správně vyplněn!