Doutníky Gitano Colita .

Výrobce: M&L Cigars

--- NEDEFINOVÁNO ---

Popis produktu

Doutníky Gitano Colita jsou baleny v celofánu 20 ks.

Doutníky Gitanos Colita jsou dalším zástupcem značky Gitanos. Jeho vyvážené rozměry a vláčný olejnátý krycí list barvy Colorádo mu dávají elegantní vzhled a velmi dobré vlastnosti. Pevně vázaný doutník je pravidelně válcovitý s ostře zařízlou a mírně zploštělou hlavou opatřenou čepičkou s tzv. prasečím ocáskem. Použité tabákové listy dávají doutníku lákavé kořeněné aroma s výraznou dřevitostí po cedru, s příměsí kůže, kávy a kakaa.

Po zpálení získá na kořeněné dřevitosti a je v místnosti velmi patrné. Chuť se v počátku pohybuje v zemitějších nahořklých tónech, které po chvíli vystřídají dřevité složky s výraznou kořeněností po pepři. V druhé třetině se začnou záhy prosazovat tóny kůže doplněné náznaky kávy. Doutník si však stále zachovává kořeněný charakter. V druhé polovině začnou chuťové složky nabývat na intenzitě a Colita prokazuje, že je skutečným Gitanem. Tehdy se projeví drsnější a zemitější tóny. Ke konci kouření resp. v celé 3/3 převládají zemité kořeněné tóny s výraznou složkou kůže.

Opravdu skvělý tah doutníku jde ruku v ruce s pravidelným a bezproblémovým hořením. Světle šedý velmi kompaktní popel je toho více než pádným důkazem.

Gitanos Colita je povedeným doutníkem.Jedná se o vhodný doutník pro každého, kdo hledá silnější zemitý doutník pro každou příležitost.

Informace

Délka: 15,5 cm
Průměr: 1,6 cm
Prstýnek: 5 cm
Země původu: Dominikánská republika

Doprava nad
3000 Kč ZDARMA

Nejširší sortiment
Dominikánských doutníků

Veškeré doutníky
vyráběné ručně z přírodního tabáku

Nakupovat v našem obchodě mohou pouze zákazníci, kteří dosáhli 18-ti a více let.

Doutníky M&L Cigars Tamboril

Podle zákona musíte před vstupem do tohoto eshopu prokázat svůj věk.

Vyplňte své datum narození

Měsíc a rok narození:

Měsíc nebo rok narození nebyl správně vyplněn!