Don Rogue Torpedo Gloria Sumatra

Výrobce: Don Rouge

--- NEDEFINOVÁNO ---

Popis produktu

Don Rogue Toepedo Gloria Sumatra, je zástupcem tvaru Torpedo a s rozměry 52x6 velikostně patří k nejběžnějším zástupcům tohoto tvaru. Krom hlavy, která je mírně nepravidelná a hrbolatá, je doutník proveden pečlivě. Tělo je pravidelně a pečlivě uvázané. Široká pata doutníku je rovnoměrně zařízlá. Doutník má mírně olejnatý krací list barvy Claro.

Don Rogue Gloria Sumatra má za studena celkem příjemné aroma listnatého lesu, ve kterém se mísí dřevité tóny cedru, vlašských ořechů a ořechového listí. Po zapálení převládne dřevitost vlašského ořechu, která v počátku definuje i chuť. Ta je ze začátku výrazně nahořklá, ale posléze ji doplní kořeněné tony cedru a hořkost mírně ustoupí aby se ke konci kouření opět navrátila.

Po celou dobu kouření si doutník udržuje velmi dobrý tah a pravidelné hoření. Hustý dým je po celou dobu lehce štiplavý a nikterak neobtěžuje okolí. Světle šedý pevný popel lehce vločkuje, ale i tak je důkazem dobrého uvázání celého doutníku.

Don Rogue Torpedo Gloria Sumatra není špatným doutníkem pro denní kouření. Pro ty co mají rádi středně silné doutníky hořké chuti může být společníkem ke sklence likéru či vycházce přírodou.

Informace

Délka: 15,1 cm
Průměr: 2,1 cm
Prstýnek: 6,5 cm
Země původu: Dominikánská republika

Doprava nad
3000 Kč ZDARMA

Nejširší sortiment
Dominikánských doutníků

Veškeré doutníky
vyráběné ručně z přírodního tabáku

Nakupovat v našem obchodě mohou pouze zákazníci, kteří dosáhli 18-ti a více let.

Doutníky M&L Cigars Tamboril

Podle zákona musíte před vstupem do tohoto eshopu prokázat svůj věk.

Vyplňte své datum narození

Měsíc a rok narození:

Měsíc nebo rok narození nebyl správně vyplněn!