Doutníky Diablo Corona Maduro 42x6

Výrobce: M&L Cigars

--- NEDEFINOVÁNO ---

Popis produktu

Olejnatý krycí listy barvy Colorado Maduro obepínající tělo o rozměrech 42x6" tvořené dominikánskými listy prvotřídní kvality. Ačkoli má krycí list výraznější žílkování, není to ničemu na škodu. Ba naopak tím získal vzhled doutníku na atraktivitě. Nerovnosti krycího listu ve spojení s jeho olejnatostí vytvořili doutník, jehož povrch hraje odlesky a celkově působí velice honosným dojmem. Použité listy dominikánského tabáku mu dávají lahodně nasládlé aroma, ve kterém se mísí přirozené tabákové vůně s tóny čokolády, které doplňuje káva s kůží a lehká kořeněnost po pepři.

I po zapálení je aroma velmi příjemné. Sice získá na intenzitě a všechny jeho složky se maximálně rozvinou, ale i tak zůstává delikátní a okolím je přijímáno kladně. Chuť je v počátku spíše jemně tabáková, avšak po chvíli se začnou nenápadně rozvíjet nasládlé chuti pečeného masa, které brzy začínají dostávat spíše kávově čokoládový nádech. Postupně tóny čokolády převládnou, ale po té se začne prosazovat čistě tabáková chuť doplněná špetkou kávy a perníku. Tyto zmíněné chuťové složky se prolínají po celou dobu kouření až k výrazně pepřenému zakončení, které je vyvrcholením tohoto lahodného doutníku.

Díky kvalitnímu provedení má Corona Maduro výborný tah a pravidelné hoření. Hustý namodralý dým, který doutník produkuje během svého, na Coronu, dlouhého hoření je okolím hodnocen kladně a to i z důvodu jeho mírné nasládlosti. Jak se na kvalitní doutník sluší, je popel šedé barvy značně kompaktní, ale přesto po povrchu mírně vločkuje.

M&L Diablo Corona Maduro patří k těm doutníkům, ke kterým se každý milovník "modrého kouře" rád vrátí. Ať už pro jeho delikátní jemnou chuť nebo příjemně nastavenou sílu či pro jeho elegantní vzhled.

Informace

Délka: 15,1 cm
Průměr: 1,7 cm
Prstýnek: 5,4 cm
Země původu: Dominikánská republika

Doprava nad
3000 Kč ZDARMA

Nejširší sortiment
Dominikánských doutníků

Veškeré doutníky
vyráběné ručně z přírodního tabáku

Nakupovat v našem obchodě mohou pouze zákazníci, kteří dosáhli 18-ti a více let.

Doutníky M&L Cigars Tamboril

Podle zákona musíte před vstupem do tohoto eshopu prokázat svůj věk.

Vyplňte své datum narození

Měsíc a rok narození:

Měsíc nebo rok narození nebyl správně vyplněn!