Doutníky Bahama Mamas Cherry

Výrobce: Bahama Mamas

--- NEDEFINOVÁNO ---

Popis produktu

Bahama Mamas Cherry je členem rodiny kvalitních aromatizovaných doutníků původem z Dominikánské republiky. Samotné rozměry 40x5 1/3 napovídají, že se jedná o zástupce tvaru Corona. Štíhlý, elegantní doutník je zpracován na velice dobré úrovni z kvalitních tabákových listů a u krycího listu to platí dvojnásob. Právě na krycím listu střední olejnatosti i žilkování je nejvíce patrná aromatizace po sladkých třešních. Vůně je za studena decentní a spíše jen podkresluje jemné tabákové aroma.

Po zapálení je ale blízké okolí prosyceno příjemnou vůní dominikánského tabáku sladkého po třešních. Nejvíce je aromatizace patrná po vložení doutníku do úst. Po celou dobu kouření si krycí list zachovává výrazně sladkou chuť nejvíce podobnou tvrdým ovocným bonbónům. Samotná chuť doutníku, ale není příliš ovlivněná. Přirozená chuť tabáku s tóny lískových oříšků , kávy a kůže je pouze podtržena sladkostí třešňové oromatizace.

Toto spojení chutí je velmi příjemné a doutník jím získal svěží charakter, který z něj dělá vhodný doutník pro letní dny. Díky dobrému zpracování a výtečnému tahu je kouření tohoto doutníku zcela bezproblémové. Ačkoli tomu u sladce aromatizovaných doutníků bývá naopak, má kompaktní popel krásnou světle šedou barvu. Vznikající mléčný dým je sice hustý, ale není štiplavý a okolí na něj bude reagova tspíše kladně.

Bahama Mamas Cherry je příkladem doutníku, u kterého není aromatizace na škodu, ale naopak z něj dělá přijemného společníka, který získá i kladný ohlas u nekuřáků pro svou lahodnou vůni.

Informace

Délka: 13,6 cm
Průměr: 1,6 cm
Prstýnek: 5 cm
Země původu: Dominikánská republika

Doprava nad
3000 Kč ZDARMA

Nejširší sortiment
Dominikánských doutníků

Veškeré doutníky
vyráběné ručně z přírodního tabáku

Nakupovat v našem obchodě mohou pouze zákazníci, kteří dosáhli 18-ti a více let.

Doutníky M&L Cigars Tamboril

Podle zákona musíte před vstupem do tohoto eshopu prokázat svůj věk.

Vyplňte své datum narození

Měsíc a rok narození:

Měsíc nebo rok narození nebyl správně vyplněn!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.