Don Dinero Torpedos Habano, Masoz

Výrobce: Don $ Dinero

--- NEDEFINOVÁNO ---

Popis produktu

Don Dinero Torpedo Habano je typickým zástupcem Rodiny "torped". Rozměry 50x6" mu dávají robusní, avšak vyvážený vzhled. Velice dobré zpracování je podtrženo pravidelně a pevně vázaným tělem zakončeným ostře kuželovou hlavou, se kterým kontrastuje povrch sametově olejnatého krycího listu. Díky povrchu tohoto listu tmavší barvy Claro, jeho olejnatosti a výraznějšímu žilkování se na povrchu doutníku tvoří efektní bronzové odlesky..

Za studena příjemné aroma tabákových listů kořeněných kávou, cedrem s příměsí kůže a náznakem pepře po zapálení výrazně prosytí okolí výraznou vůní ve stejných tónech. Chuť je z počátku jemná. Především převládající tóny kávy a cedru,které postupně nabírají na intenzitě a přibližně od 2/3 je začne doplňovat výraznější tón kůže. V poslední třetině převažují dřevitější tóny kůže s decentním pozadím kávy se špetkou kakaa. Konec doprovází výrazně kávové aroma, kterým je prosyceno okolí za přítomnosti hutného dýmu mléčné barvy. Doutník má příkladné pravidelné hoření, které je dáno i velice dobrým tahem. Šedý až světle šedý popel je kompaktní, ale v poslední třetine kouření má sklon k vločkování.

Don Dinero Torpedo Habano je velmi kvalitní a dobrý doutník výtečných vlastností, který jistě ocení Ti co mají v oblibě silnější doutníky bohaté chuti. Pro Ty, kteří se chystají prvně okusit doutník takových vlastností, může být velmi dobrou volbou neboť tento doutník si zachová jistou dávku jemnosti.

Informace

Délka: 15,1 cm
Průměr: 2 cm
Prstýnek: 6,2 cm
Země původu: Dominikánská republika

Doprava nad
3000 Kč ZDARMA

Nejširší sortiment
Dominikánských doutníků

Veškeré doutníky
vyráběné ručně z přírodního tabáku

Nakupovat v našem obchodě mohou pouze zákazníci, kteří dosáhli 18-ti a více let.

Doutníky M&L Cigars Tamboril

Podle zákona musíte před vstupem do tohoto eshopu prokázat svůj věk.

Vyplňte své datum narození

Měsíc a rok narození:

Měsíc nebo rok narození nebyl správně vyplněn!