Doutník Diablo 60 x6 Capa Doble, 20ks.(Masoz)

--- NEDEFINOVÁNO ---

Popis produktu

M&LDiablo Capa Doble s rozměry 60x6"z něj dělají robusní,tvarově i velikostně velmi podařený doutník.Jeho klasický tvar je vyvážený a střídmý.Je ubalen z kvaltních tabákových listů pěstovaných v údolí řeky Cibao.Krycí list ,velmi dobré kvality,má jemně až střední žílkování a je lehce olejnatý.Jeho olivově zelená barva Claro Claro je dosti výrazná a na první pohled zaujme.

Zpracování doutníku je na výborné úrovni.Skladba listů,míra utažení smotku i zabalení krycího listu je skvělé.

Gran Toro Capa Verde má výrazně svěží,dalo by se říci jarní aroma.Dohromady se mísí tóny luční trávy a sena s lehkým tónem ovoce.Toto svěží nevtíravé aroma je přirovnatelné k tabákům původem z Virginie.

Po zapálení aroma zesílí a v místnosti je velmi dobře patrné.V počátku je chuť lehce štiplavá,ale po chvíli se ustálí na hořkosladké chuti čerstvé trávy s ovocným podtónem.Během kouření je chuť především tabáková ,stabilní a výrazná.

Tah je vynikající a stabilní po celou dobu kouření.Doutník odhořívá pravidelně a produkuje světle šedý,kompaktní popel bez náznaku vločkování.

M&L Diablo Capa Doble Verde má co nabídnout jak zkušeným,tak i nezkušeným kuřákům doutníků.Jeho chuť přímo vybízí k tomu,aby se stal vhodným společníkem k bílemu vínu,ovoci či moučníkům.

Informace

Délka: 15 cm
Průměr: 2,2 cm
Prstýnek: 7 cm
Země původu: Dominikánská republika

Doprava nad
3000 Kč ZDARMA

Nejširší sortiment
Dominikánských doutníků

Veškeré doutníky
vyráběné ručně z přírodního tabáku

Nakupovat v našem obchodě mohou pouze zákazníci, kteří dosáhli 18-ti a více let.

Doutníky M&L Cigars Tamboril

Podle zákona musíte před vstupem do tohoto eshopu prokázat svůj věk.

Vyplňte své datum narození

Měsíc a rok narození:

Měsíc nebo rok narození nebyl správně vyplněn!