Cigars Matador 54x5, (Masoz)

Výrobce: M&L Cigars

20

1 280 Kč

Počet ks:

Popis produktu

Matador 54x5" je typickým představitelem rodiny doutníků tvaru robusto a řadí se mezi rozměrově větší doutníky tohoto tvaru.Disponuje pravidelným tvarem s velmi dobrým poměrem průměru k délce.Kvalitně balený smotek je překryt pevným,méně až středně olejnatým tmavě hnědým listem,odstínu Colorado Claro,s výraznějším žilkováním.Krycí list je balen pečlivě a jednotlivé švy jsou velmi dobře znatelné.Pata i hlava doutníku jsou provedeny na vysoké úrovni.

Matador 54x5" za studena středně výrazné tabákové aroma s přiměsí kůže a náznakem kakaa.Po zapálení aroma zesílí,stává se zemitým.Chuť je v počátku zemitá,mírně nahořklá plná a kulatá.V 2/3 nahořklost ustoupí a převládnou tóny tabáku,kůže a kávy.Poslední třetina doutníku je pak ve znamení velmi výrazné zemité chuti tabáku s příměsí kůže a mírnou nahořklostí,která se ve 3/3 vrací.

Matador 54x5" má díky kvalitnímu ubalení velmi dobrý tah a pravidelně odhořívá.Produkuje hustý,mírně štiplavý namodralý dým.Popel je šedý,kompaktní se snahou lehce vločkovat.

Matador 54x5" patří mezi silnější doutníky.Přesto se jedná o kultivovaný doutník,který zvládnou i ti méně zkušenější kuřáci.

Informace

Délka: 12,5 cm
Průměr: 2,1 cm
Prstýnek: 6,6 cm
Země původu: Dominikánská republika

Doprava nad
3000 Kč ZDARMA

Nejširší sortiment
Dominikánských doutníků

Veškeré doutníky
vyráběné ručně z přírodního tabáku

Nakupovat v našem obchodě mohou pouze zákazníci, kteří dosáhli 18-ti a více let.

Doutníky M&L Cigars Tamboril

Podle zákona musíte před vstupem do tohoto eshopu prokázat svůj věk.

Vyplňte své datum narození

Měsíc a rok narození:

Měsíc nebo rok narození nebyl správně vyplněn!